• 638555205648320772_ve3.JPG
  • 638555205896544413_ve6.JPG
  • 638555205711431119_ve4.JPG
  • 638555205827966573_ve5.JPG
  • 638555207312934685_ve7.JPG

Zamazal Veris Jaroslav

*1900 +1983

Les ( Francie )

ID Aukce: 3173
Olej, karton, 57 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně štítek Salon výtvarného umění Miroslav Moučka a datace 1936.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:41:00

500 Kč

XEV26159 750001.09.2024 22:39:39
WYS61448 700026.08.2024 15:36:05