• 638555253786066641_ch1.JPG
  • 638555253897759512_ch2.JPG
  • 638555253821527178_ch.JPG
  • 638555254414202325_x1sd0d.JPG

Chwala Fritz

*1872 +1936

ID Aukce: 3178
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm, signováno vpravo dole. Místy malba poškozena.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:46:00

500 Kč

ORK10981 550026.08.2024 11:57:31
ORK10981 500011.07.2024 21:27:12