• 638562098283284855_bub.JPG
  • 638562098244231427_bub1.JPG
  • 638562098355611825_bub3.JPG
  • 638562098318745375_bub2.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Chaloupky

ID Aukce: 3180
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:48:00

1 000 Kč

YAF74720 1200024.08.2024 5:52:53
TOR41660 1100018.07.2024 17:32:59
YAF74720 1000011.07.2024 9:48:51