• 638562098283284855_bub.JPG
  • 638562098244231427_bub1.JPG
  • 638562098355611825_bub3.JPG
  • 638562098318745375_bub2.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Chaloupky

ID Aukce: 3180
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:52:22

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 17

YXP32930 2600023.10.2024 19:47:22
FUD67977 2500023.10.2024 19:43:17
MRC75948 2400023.10.2024 19:42:43
TOR41660 2300023.10.2024 19:32:28
KOI25734 2200023.10.2024 19:27:20
TOR41660 2100023.10.2024 19:26:47
KOI25734 2000023.10.2024 19:11:01
TOR41660 1900023.10.2024 19:07:26
MRC75948 1800023.10.2024 18:55:05
TOR41660 1700023.10.2024 18:17:02
KOI25734 1600023.10.2024 17:33:22
TOR41660 1500024.09.2024 23:14:05
YAF74720 1400023.09.2024 10:48:07
DQP62714 1300022.09.2024 21:47:23
YAF74720 1200024.08.2024 5:52:53
TOR41660 1100018.07.2024 17:32:59
YAF74720 1000011.07.2024 9:48:51