• 638567274579824018_b1.JPG
  • 638567274629656181_b.JPG
  • 638567274665741535_b2.JPG
  • 638567275414473716_kkd01d.JPG
  • 638567275727525980_kkk0d11d.JPG
  • 638567275767985332_kk01d4e.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Od Mladé Vožice

ID Aukce: 3183
Olej, karton, 50 cm x 66 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:51:00

1 000 Kč

LHJ22648 2200018.07.2024 17:33:23