• 638568964402934256_h1.JPG
  • 638568964372160184_h.JPG
  • 638568964433239707_h2.JPG
  • 638568964461358155_h3.JPG
  • 638568964738168714_zz1d44df.JPG

Horný Willy

*1933 +1982

Slunečnice

ID Aukce: 3185
Olej, karton, 92 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1961 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:53:00

1 000 Kč