• 638568965759806165_hor2.JPG
  • 638568965699663896_hor1.JPG
  • 638568965729813141_hor.JPG
  • 638568965789799192_hor3.JPG

Horný Willy

*1933 +1982

ID Aukce: 3186
Olej, karton, 45 cm x 60 cm. Signováno a datováno 1961 vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:54:00

100 Kč