• 638568969909625128_hanych2.JPG
  • 638568969848701730_hanych1.JPG
  • 638568969980702411_hanych4.JPG
  • 638568969943992154_hanych3.JPG
  • 638568969880413136_hanych.JPG

Hanych Rudolf

*1906 +

Podzim u Samotína

ID Aukce: 3190
Olej, plátno, 42 cm x 80 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:58:00

100 Kč

CCO03477 400008.08.2024 12:59:23