• 638568970921265842_hur2.JPG
  • 638568971016087635_hur4.JPG
  • 638568970987344272_hur3.JPG
  • 638568970954070725_hur.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Břízy

ID Aukce: 3191
Olej, deska, 42 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:59:00

500 Kč

CPS97608 550027.08.2024 22:43:04
VZM35108 500019.07.2024 9:46:12