• 638568971609387751_hu1.JPG
  • 638568971641255352_hu3.JPG
  • 638568971578926041_hu2.JPG
  • 638568971672966764_hu4.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Říčka

ID Aukce: 3192
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:00:00

500 Kč

Příhozů: 8

YJW41814 900019.10.2024 19:32:14
VBL61663 800018.10.2024 10:36:18
YJW41814 750017.10.2024 23:04:06
VBL61663 700017.10.2024 10:37:33
VBL61663 650017.10.2024 10:37:19
YJW41814 600027.08.2024 22:44:02
DIQ62563 550026.08.2024 11:55:11
HPW33882 500022.08.2024 11:34:18