• 638575873402946986_d4.JPG
  • 638575873433096268_d5.JPG
  • 638575873478085895_d6.JPG
  • 638575873528074344_d7.JPG
  • 638575873335150114_d1.JPG
  • 638575873371391749_d.JPG

Danihelka František Vincenc

Zima v lese

ID Aukce: 3193
Olej, plátno, 73 cm x 94 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně přípis - název díla a datace 1953.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:01:00

100 Kč