• 638575874241659573_m1.JPG
  • 638575874308362903_m2.JPG
  • 638575874338043557_m3.JPG
  • 638575874368349049_m4.JPG
  • 638575874278369835_m.JPG

Matoušek Otto

*1890 +1977

Rybník

ID Aukce: 3194
Olej, plátno, fixované na desce, 55 cm x 85 cm. Signováno a datováno 1959 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:02:00

100 Kč