• 638575875696323303_s3.JPG
  • 638575875732408702_s4.JPG
  • 638575875604469538_s.JPG
  • 638575875767400609_s5.JPG
  • 638575875648521850_s2.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Mont Saint Michel

ID Aukce: 3195
Olej, plátno, 70 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:03:00

1 000 Kč