• 638585324979203244_p1.JPG
  • 638585325021068438_p.JPG
  • 638585325091989339_p3.JPG
  • 638585325052623564_p2.JPG

Procházka V.

Břízy

ID Aukce: 3200
Olej, plátno, 75 cm x 96 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:08:00

100 Kč