• 638585327570630177_v1.JPG
  • 638585327636864780_v2.JPG
  • 638585327606090684_v.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 3202
Akvarel, 98 cm x 67 cm, velký formát, signováno vlevo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:10:00

100 Kč