• 638585329434487588_v3.JPG
  • 638585329466981081_v5.JPG
  • 638585329396838847_v4.JPG
  • 638585329498381035_v6.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Rostlina

ID Aukce: 3203
Akvarel, 73 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:11:00

100 Kč