• 638596650131503127_may1.JPG
  • 638596650172587367_may.JPG
  • 638596650204923624_may2.JPG
  • 638596650233510744_may3.JPG

Mayer Charles

*1897 +1973

Potok

ID Aukce: 3208
Olej, karton, 63 cm x 48 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:16:00

100 Kč