• 638597422826025057_kos.JPG
  • 638597422900383380_kos3.JPG
  • 638597422758696385_kos1.JPG
  • 638597422865547449_kos2.JPG

Kossak Karol

*1896 +1977

Hudebníci

ID Aukce: 3215
Olej, karton, 27,5 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:23:00

100 Kč

SDF40973 310010.09.2024 12:35:14
WDT42132 300026.08.2024 11:56:38