• 638597471173541732_m5.JPG
  • 638597471237433166_m6.JPG
  • 638597471207752554_m4.JPG
  • 638597471266488938_m7.JPG

Mayer Charles

*1897 +1973

Holandský motiv

ID Aukce: 3220
Olej, karton, 40 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:28:00

100 Kč