• 638597472416378770_r1.JPG
  • 638597472550097785_r5.JPG
  • 638597472460118645_r2.JPG
  • 638597472521354440_r4.JPG
  • 638597472490111686_r3.JPG
  • 638597472377012879_r.JPG

Nesignováno

Řezaný rám s malbou

ID Aukce: 3221
Řezaný rám, rozměr rámu 93 cm x 60 cm. Místy poškozen. Malba v rámu, olej, plátno, 36 cm x 25 cm. Nesignováno. Malba poškozena.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:29:00

100 Kč