• 638597473844810276_s.JPG
  • 638597473910420679_s2.JPG
  • 638597473878084123_s1.JPG

Slíva Jiří

*1947 +

Thé Atre

ID Aukce: 3222
Litografie, papír, čistý rozměr grafiky 43 cm x 33 cm. Signováno a číslováno dole uprostřed 18/60. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:30:00

100 Kč

ETT73853 100006.09.2024 9:50:41