• 638597475010486498_s3.JPG
  • 638597475043916462_s5.JPG
  • 638597475074846974_s6.JPG
  • 638597474976431679_s4.JPG

Slíva Jiří

*1947 +

Coffee Station

ID Aukce: 3223
Litografie, papír, čistý rozměr grafiky 46 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 30/60. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:31:00

100 Kč

GTD34420 100006.09.2024 9:50:59