• 638597475799682744_s7.JPG
  • 638597475859825327_s9.JPG
  • 638597475890130919_s10.JPG
  • 638597475828269990_s8.JPG

Slíva Jiří

*1947 +

Pingvino Veritas

ID Aukce: 3224
Litografie, papír, čistý rozměr grafiky 46 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/60. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:32:00

100 Kč

JZK58872 100006.09.2024 9:51:09