• 638542475207037206_vr.JPG
  • 638542475271709902_vr1.JPG
  • 638542475315762332_vr3.JPG
  • 638542475486504469_vr4554.JPG

Vrbová - Štefková Miloslava

*1909 +1991

Noční Francie

ID Aukce: 3226
Olej, plátno, 80 cm x 56 cm. Signováno vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:34:00

500 Kč