• 638599330370427841_hav1.JPG
  • 638599330960447412_uvjd144.JPG
  • 638599330409793720_hav.JPG
  • 638599330441817551_hav2.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

ID Aukce: 3227
Olej, plátno, 89 cm x 115 cm. Signováno a datováno 1946 vpravo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:35:00

500 Kč

KBM83529 500022.08.2024 15:20:22