• 638599331912414384_hav4.JPG
  • 638599331955685603_hav6.JPG
  • 638599332034729801_hav8.JPG
  • 638599331868674521_hav5.JPG
  • 638599331997082264_hav7.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Večerní nálada

ID Aukce: 3228
Olej, plátno, 70 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek autora s popisem.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:36:00

500 Kč

PEW63670 500022.08.2024 15:20:42