• 638599331912414384_hav4.JPG
  • 638599331955685603_hav6.JPG
  • 638599332034729801_hav8.JPG
  • 638599331868674521_hav5.JPG
  • 638599331997082264_hav7.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Večerní nálada

ID Aukce: 3228
Olej, plátno, 70 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek autora s popisem.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:11:21

1 000 Kč

Příhozů: 25

PEW63670 2400023.10.2024 21:06:21
ZNG64780 2300023.10.2024 21:05:54
PEW63670 2200023.10.2024 21:00:55
VPM56740 2100023.10.2024 21:00:49
PEW63670 2000023.10.2024 21:00:12
ZNG64780 1900023.10.2024 21:00:12
PEW63670 1800023.10.2024 20:59:16
ZNG64780 1700023.10.2024 20:58:45
PEW63670 1600023.10.2024 20:58:19
VPM56740 1500023.10.2024 20:58:02
PEW63670 1400023.10.2024 20:53:35
ZNG64780 1300023.10.2024 20:53:14
PEW63670 1200023.10.2024 20:52:25
ZNG64780 1100023.10.2024 20:51:31
PEW63670 1000023.10.2024 20:51:00
ZNG64780 950023.10.2024 20:50:47
PEW63670 900023.10.2024 20:46:30
VPM56740 850023.10.2024 20:46:16
PEW63670 800023.10.2024 20:46:02
VPM56740 750023.10.2024 20:45:19
PEW63670 700023.10.2024 20:40:50
ZNG64780 650023.10.2024 20:40:37
PEW63670 600023.10.2024 20:36:06
ZNG64780 550023.10.2024 20:35:45
PEW63670 500022.08.2024 15:20:42