• 638602632745804937_h2.JPG
  • 638602632814226579_h4.JPG
  • 638602632715343243_h.JPG
  • 638602632780640611_h3.JPG
  • 638602632683944263_h1.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

U chalupy

ID Aukce: 3229
Olej, karton, 45 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek autora s popisem.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:37:00

100 Kč

ZLH99074 150026.08.2024 10:36:24