• 638602634078777873_h6.JPG
  • 638602634171412883_h8.JPG
  • 638602634108146137_h5.JPG
  • 638602634139545187_h7.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Ulička

ID Aukce: 3230
Kombinovaná technika, 35 cm x 17 cm. Signováno a datováno 1926 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:38:00

100 Kč

SWL53928 100026.08.2024 10:36:31