• 638602637664826659_s2.JPG
  • 638602637694038661_s3.JPG
  • 638602637632959026_s1.JPG
  • 638602637599060608_s.JPG

Strobach Elly

*1908 +2002

Klečící akt

ID Aukce: 3232
Porcelán, 25 cm x 20 cm, signováno. Nepoškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 900 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:37:40

100 Kč

Příhozů: 20

XOM70213 290023.10.2024 21:32:40
OLC48769 280023.10.2024 21:27:43
XOM70213 270023.10.2024 21:22:45
MCX53514 260023.10.2024 21:17:45
XOM70213 250023.10.2024 21:15:52
MCX53514 240023.10.2024 21:10:53
OLC48769 230023.10.2024 21:07:08
MCX53514 220023.10.2024 21:02:10
OLC48769 210023.10.2024 21:01:50
MCX53514 200023.10.2024 20:56:52
OLC48769 190023.10.2024 20:56:27
MCX53514 180023.10.2024 20:51:29
OLC48769 170023.10.2024 20:50:25
MCX53514 160023.10.2024 20:45:28
OLC48769 150023.10.2024 20:45:15
MCX53514 140023.10.2024 20:40:19
OLC48769 130023.10.2024 20:39:50
MCX53514 120023.10.2024 20:19:18
XOM70213 110023.10.2024 20:18:40
MCX53514 100004.09.2024 6:13:03