• 638602637664826659_s2.JPG
  • 638602637694038661_s3.JPG
  • 638602637632959026_s1.JPG
  • 638602637599060608_s.JPG

Strobach Elly

*1908 +2002

Klečící akt

ID Aukce: 3232
Porcelán, 25 cm x 20 cm, signováno. Nepoškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:40:00

100 Kč

MCX53514 100004.09.2024 6:13:03