• 638605295276819121_s.JPG
  • 638605295310248886_s2.JPG
  • 638605295339304660_s3.JPG
  • 638605295237609497_s1.JPG

Sklenář Zdeněk

*1910 +1986

Zima - Pocta Arcimboldovi

ID Aukce: 3234
Litografie, 22 cm x 15 cm. Signováno tužku dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:42:00

500 Kč