• 638605298996734804_1.JPG
  • 638605299904648949_xy0215.JPG
  • 638605299850911431_xy014.JPG
  • 638605299065937475_4.JPG
  • 638605299368679651_2.JPG
  • 638605299171381723_8.JPG

Nečitelně signováno

Domy u řeky

ID Aukce: 3236
Olej, plátno, 42 cm x 63 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Místy viditelné staré opravy. Na zadní straně štítky. 19. století.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:44:00

1 000 Kč