• 638605301037042504_m1.JPG
  • 638605301106401402_m2.JPG
  • 638605301139674937_m3.JPG
  • 638605301071878160_m.JPG

Mánes Quido

*1828 +1880

Portrét dívky

ID Aukce: 3237
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 17 cm x 13 cm. Signováno monogramem vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

29 000 Kč

29 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:45:00

1 000 Kč