• 638606108314125219_ka1.JPG
  • 638606108425974277_ka3.JPG
  • 638606108362395262_ka.JPG
  • 638606108391919669_ka2.JPG

Kašpar Adolf

*1877 +1934

Hlava koně

ID Aukce: 3242
Olej, karton, 37 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 600 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:56:28

100 Kč

Příhozů: 27

SNH25105 360023.10.2024 20:51:28
TIN52046 350023.10.2024 20:51:21
SNH25105 340023.10.2024 20:50:45
TIN52046 330023.10.2024 20:50:44
SNH25105 320023.10.2024 20:50:31
TIN52046 310023.10.2024 20:50:21
SNH25105 300023.10.2024 20:48:38
TIN52046 290023.10.2024 20:48:32
SNH25105 280023.10.2024 20:48:09
TIN52046 270023.10.2024 20:48:00
SNH25105 260023.10.2024 20:47:55
TIN52046 250023.10.2024 20:47:55
SNH25105 240023.10.2024 20:47:13
TIN52046 230023.10.2024 20:47:09
SNH25105 220023.10.2024 20:46:58
TIN52046 210023.10.2024 20:46:57
SNH25105 200023.10.2024 20:46:16
TIN52046 190023.10.2024 20:46:07
SNH25105 180023.10.2024 20:46:02
TIN52046 170023.10.2024 20:45:54
SNH25105 160023.10.2024 20:45:33
TIN52046 150023.10.2024 20:45:19
SNH25105 140023.10.2024 20:44:51
TIN52046 130023.10.2024 20:44:41
SNH25105 120023.10.2024 20:41:20
TIN52046 110023.10.2024 19:57:32
SNH25105 100010.10.2024 11:45:07