• 638608742249844676_b1.JPG
  • 638608742281556084_b.JPG
  • 638608742355913849_b3.JPG
  • 638608742320297100_b2.JPG

Bím Tomáš

*1946 +

Kolotoč

ID Aukce: 3247
Litografie, papír, 23 cm x 17 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/30. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:55:00

100 Kč