• 638608743986161190_ja1.JPG
  • 638608744046459733_ja2.JPG
  • 638608744016466670_ja.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Ptáček

ID Aukce: 3248
Kombinovaná technika, karton, 9 cm x 12 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Místy lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 20:56:00

100 Kč

SJD46051 120005.10.2024 21:00:44
VEN62461 110013.09.2024 11:50:01
DYM06141 100002.09.2024 21:14:17