• 638608751129971021_al1.JPG
  • 638608751164338054_al.JPG
  • 638608751199954780_al2.JPG
  • 638608751233072103_al3.JPG

Alekov Napoleon

*1912 +2002

Moře

ID Aukce: 3252
Olej, plátno, fixované na kartonu, 15 cm x 21 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:00:00

100 Kč