• 638608753215424883_s.JPG
  • 638608753247761139_s1.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Čertík

ID Aukce: 3253
Keramika, 26 cm x 28 cm. Signováno a datováno 1968 na zadní straně. Vzadu mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:01:00

100 Kč

Příhozů: 22

PHY93265 310023.10.2024 18:30:54
WEL75484 300023.10.2024 18:30:54
PHY93265 290023.10.2024 18:30:40
WEL75484 280023.10.2024 18:30:40
PHY93265 270023.10.2024 18:30:25
WEL75484 260023.10.2024 18:30:25
PHY93265 250023.10.2024 18:30:11
WEL75484 240022.10.2024 18:11:43
PHY93265 230022.10.2024 18:11:39
WEL75484 220021.10.2024 10:53:34
PHY93265 210021.10.2024 10:53:20
WEL75484 200021.10.2024 10:52:09
PHY93265 190021.10.2024 10:51:55
WEL75484 180021.10.2024 10:51:55
PHY93265 170021.10.2024 10:51:41
WEL75484 160021.10.2024 10:50:16
PHY93265 150021.10.2024 10:50:02
WEL75484 140021.10.2024 10:49:33
PHY93265 130021.10.2024 10:49:27
WEL75484 120019.10.2024 15:59:43
PHY93265 110018.10.2024 18:31:27
WEL75484 100018.10.2024 13:43:42