• 638608753215424883_s.JPG
  • 638608753247761139_s1.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Čertík

ID Aukce: 3253
Keramika, 26 cm x 28 cm. Signováno a datováno 1968 na zadní straně. Vzadu mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:01:00

100 Kč