• 638608755027505000_s3.JPG
  • 638608754994387662_s2.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Obličej

ID Aukce: 3254
Porcelánový talíř, 30 cm x 40 cm. Signováno a datováno 1974 na zadní straně.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:02:00

100 Kč

Příhozů: 11

RTJ70501 200023.10.2024 20:52:31
FJR31582 190023.10.2024 20:51:37
RTJ70501 180023.10.2024 20:42:08
FJR31582 170023.10.2024 20:30:42
RTJ70501 160023.10.2024 20:29:58
FJR31582 150023.10.2024 20:29:44
RTJ70501 140023.10.2024 20:29:43
FJR31582 130023.10.2024 20:29:29
RTJ70501 120023.10.2024 20:29:29
FJR31582 110023.10.2024 20:29:15
RTJ70501 100023.10.2024 18:32:45