• 638608808871126049_be5.JPG
  • 638608808988286456_be7.JPG
  • 638608808903462328_be4.JPG
  • 638608808954544253_be6.JPG

Beneš Vincenc

*1883 +1979

Belveder z parku

ID Aukce: 3256
Litografie, papír, 36 cm x 47 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole číslováno 278/500. List mírně poškozen. Pasparta poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:04:00

100 Kč