• 638608811710156452_j.JPG
  • 638608811764518866_j1.JPG
  • 638608811798573484_j2.JPG
  • 638608811908235585_j6.JPG
  • 638608811833877797_j3.JPG
  • 638608811869182123_j4.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Konvolut 15 kreseb

ID Aukce: 3257
Různé formáty, papír, největší 23 cm x 34 cm ( koně ). Různá poškození viz. foto. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:05:00

100 Kč