• 638608826517015317_kal6.JPG
  • 638608826546227301_kal7.JPG
  • 638608826427661018_kal5.JPG
  • 638608826486553628_kal4.JPG

Kaloč Robin

*1982 +

Krajina snění II.

ID Aukce: 3266
Barevný lept, rozměr listu 35 cm x 27 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Autorský tisk. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:14:00

100 Kč