• 638609506855906444_l3.JPG
  • 638609506827319288_l2.JPG
  • 638609506766395850_l1.JPG
  • 638609506797951061_l.JPG

Liesler Josef

*1912 +2005

Soudci

ID Aukce: 3267
Litografie, papír, čistý rozměr grafiky 30 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 254/300. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:15:00

100 Kč