• 638609508209031518_j1.JPG
  • 638609508244804492_j.JPG
  • 638609508274485129_j2.JPG
  • 638609508304009568_j3.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Jaro

ID Aukce: 3268
Linoryt, papír, čistý rozměr grafiky 18 cm x 23 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole popsáno. Nerámováno. Lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:16:00

100 Kč

TGF93521 110005.10.2024 21:06:16
ZWQ83748 100013.09.2024 11:50:05