• 638611252711905259_s.JPG
  • 638611252680350081_s1.JPG
  • 638611252742523162_s2.JPG

Sládek Jan Václav

*1909 +1992

Důl Žofie

ID Aukce: 3277
Olej, plátno, fixované na kartonu, 56 cm x 78 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:44:27

100 Kč

Příhozů: 31

CDW38991 440023.10.2024 21:39:27
OCP11181 430023.10.2024 21:39:07
CDW38991 420023.10.2024 21:34:40
OCP11181 410023.10.2024 21:33:55
CDW38991 400023.10.2024 21:33:11
OCP11181 390023.10.2024 21:32:25
CDW38991 380023.10.2024 21:31:36
OCP11181 370023.10.2024 21:30:22
CDW38991 360023.10.2024 21:28:42
OCP11181 350023.10.2024 21:28:22
CDW38991 340023.10.2024 21:26:32
OCP11181 330023.10.2024 21:26:22
CDW38991 320023.10.2024 21:25:22
OCP11181 310023.10.2024 21:25:05
CDW38991 300023.10.2024 21:24:24
OCP11181 290023.10.2024 21:24:12
CDW38991 280023.10.2024 21:23:48
OCP11181 270023.10.2024 21:23:41
CDW38991 260023.10.2024 21:23:03
OCP11181 250023.10.2024 21:22:58
CDW38991 240023.10.2024 21:22:46
OCP11181 230023.10.2024 21:22:35
CDW38991 220023.10.2024 21:22:09
OCP11181 210023.10.2024 21:22:04
CDW38991 200023.10.2024 21:21:37
OCP11181 190023.10.2024 21:20:56
CDW38991 180023.10.2024 21:19:58
OCP11181 170023.10.2024 21:19:30
CDW38991 130023.10.2024 17:30:19
ZVE14021 120023.10.2024 9:11:15