• 638612218510129282_sd02.JPG
  • 638612217774518377_g.JPG
  • 638612217988062676_g2.JPG
  • 638612218019149227_g3.JPG

Grus Jaroslav

*1891 +1983

U vody

ID Aukce: 3284
Olej, plátno, 78 cm x 96 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:32:00

1 000 Kč