• 638612219640176325_v4.JPG
  • 638612219581752593_v2.JPG
  • 638612219609870955_v3.JPG
  • 638612219543636575_v.JPG

Vejrych Rudolf

*1882 +1939

Dvě dámy

ID Aukce: 3285
Olej, plátno, 87 cm x 102 cm. Signováno vpravo dole. V minulosti protrženo, restaurováno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:33:00

1 000 Kč