• 638612220964396800_h.JPG
  • 638612221000325901_h3.JPG
  • 638612220928311496_h2.JPG
  • 638612221028912958_h4.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Chalupa u říčky

ID Aukce: 3286
Olej, karton, 40 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Ze sbírky Karla Vancla.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:34:00

500 Kč

Příhozů: 17

FQY41209 800023.10.2024 19:55:26
ROU91741 750023.10.2024 19:55:23
FQY41209 700023.10.2024 19:54:01
ROU91741 650023.10.2024 19:54:00
FQY41209 600023.10.2024 17:40:14
NMD65413 550023.10.2024 17:40:00
FQY41209 500023.10.2024 17:40:00
NMD65413 490023.10.2024 17:39:45
FQY41209 480023.10.2024 17:39:45
NMD65413 470023.10.2024 17:39:31
FQY41209 460023.10.2024 17:39:31
NMD65413 450023.10.2024 17:39:17
FQY41209 440023.10.2024 17:39:17
NMD65413 430023.10.2024 17:39:03
FQY41209 420023.10.2024 17:39:03
NMD65413 410023.10.2024 17:38:48
FQY41209 400018.10.2024 13:44:15