• 638614857040369705_a6.JPG
  • 638614857076923701_a7.JPG
  • 638614856938987030_a5.JPG
  • 638614857003034636_a4.JPG

Rátkay Endre

*1928 +2011

Dívka

ID Aukce: 3288
Olej, sololit, 50 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:36:00

100 Kč