• 638616470595497891_p2.JPG
  • 638616470626428176_p.JPG
  • 638616470684852041_p5.JPG
  • 638616470655171466_p4.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Zimní krajina

ID Aukce: 3293
Olej, lepenka, 21 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:54:05

1 000 Kč

RTX90640 1200023.10.2024 21:49:05
UHE80856 1100023.10.2024 21:46:26
RTX90640 1000023.10.2024 21:44:47
UHE80856 950023.10.2024 21:44:33
RTX90640 900023.10.2024 21:42:24
UHE80856 850023.10.2024 21:42:11
RTX90640 800023.10.2024 21:37:20