• 638616470595497891_p2.JPG
  • 638616470626428176_p.JPG
  • 638616470684852041_p5.JPG
  • 638616470655171466_p4.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Zimní krajina

ID Aukce: 3293
Olej, lepenka, 21 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:41:00

500 Kč