• 638616474783118118_z1.JPG
  • 638616474814204657_z3.JPG
  • 638616474851227316_z4.JPG
  • 638616475619642866_z3.JPG

Ženíšek Bedřich

*1872 +1930

Lesní jezero

ID Aukce: 3295
Olej, plátno, 35 cm x 60 cm. Signováno a datováno 1907 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 21:50:12

500 Kč

Příhozů: 15

FPX25748 600023.10.2024 21:45:12
HNT80909 550023.10.2024 21:43:24
OCC87204 500023.10.2024 21:43:12
HNT80909 410023.10.2024 21:42:48
FPX25748 400023.10.2024 21:42:02
OCC87204 390023.10.2024 21:41:48
FPX25748 380023.10.2024 21:41:22
OCC87204 370023.10.2024 21:41:14
HNT80909 360023.10.2024 21:37:47
JQX43825 350023.10.2024 21:04:14
KRQ57789 340023.10.2024 19:46:51
FPX25748 330023.10.2024 19:10:09
KRQ57789 320023.10.2024 19:01:39
OCC87204 310023.10.2024 19:00:49
KRQ57789 300013.10.2024 22:37:34