• 638618213270202274_v.JPG
  • 638618213334718581_v2.JPG
  • 638618213397047895_v8.JPG
  • 638618213301601250_v1.JPG
  • 638618213234116881_v5.JPG
  • 638618213365961340_v7.JPG

Vyleťal Josef

*1940 +1989

Dandy s gardenií

ID Aukce: 3296
Olej, sololit, 28 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně popsáno a datováno 1984.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 22:01:06

5 000 Kč

Příhozů: 26

HLE46973 5500023.10.2024 21:56:06
TAK09100 5000023.10.2024 21:56:03
HLE46973 4900023.10.2024 21:51:09
VZB39172 4800023.10.2024 21:51:06
HLE46973 4700023.10.2024 21:48:47
VZB39172 4600023.10.2024 21:48:38
HLE46973 4500023.10.2024 21:43:50
VZB39172 4400023.10.2024 21:43:44
HLE46973 4300023.10.2024 20:53:50
TAK09100 4200023.10.2024 20:53:46
HLE46973 4100023.10.2024 20:48:09
TAK09100 4000023.10.2024 20:47:59
HLE46973 3900023.10.2024 20:39:39
TAK09100 3800023.10.2024 20:39:33
HLE46973 3400023.10.2024 20:25:14
TAK09100 3300023.10.2024 20:25:12
HLE46973 3200023.10.2024 19:00:02
VZB39172 3100023.10.2024 19:00:00
HLE46973 3000023.10.2024 18:51:16
VZB39172 2900023.10.2024 18:51:06
HLE46973 2800023.10.2024 18:50:33
VZB39172 2700023.10.2024 18:50:26
HLE46973 2600023.10.2024 18:49:51
VZB39172 2500023.10.2024 18:49:46
HLE46973 2000003.10.2024 17:17:25
ERJ76639 1900013.09.2024 11:49:52